MEESSPORTLANE

VALI 2019. AASTA MEESSPORTLANE

  • John Kaju (purjelauasõit)

    Formula Foil Baltic Cup üldarvestuses - II koht
    Eesti MV kiirussõit, üldarvestus - I koht


  • Jaagup Kallas (ratsutamine)

    Baborowko CCI2*-S kolmevõistlus - II koht
    Sopot CCI2*-S kolmevõistlus - III koht
    Ypäjä CCN2*-S kolmevõistlus - I koht
    Eesti Noorhobuste Tsempionaat, kolmevõistlus, edetabeli võitja - I koht
    Noorhobuste MM, Lion de Angers, kolmevõistlus - 18. koht


  • Raigo Kuusnõmm (kulturism)

    Eesti MV - I koht


  • Karl Patrick Lauk (rattasport)

    Rhones Alpes Isere Tour - I koht
    GP Ville de Nogent SurvOise - 4. koht
    Etoile d´Or National Cup - 6. koht
    Eesti MV grupisõit U23 - I koht
    Eesti MV eraldistardist U23 - I koht


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Euroopa võistkondlik MV kümnevõistlus 7382p. - I koht ja 19. koht
    32. Multistars jõuproov kümnevõistluses 7707p. - 6. koht
    Rahvusvaheline mitmevõistlus Aronas, kümnevõistlus 7853p. - III koht
    U23 talvised Eesti MV seitsmevõistluses 5749p. - I koht
    U23 talvised Eesti MV teivashüppes 4.80 - II koht
    Kuulub Eesti koondisesse


  • Hindrek Pulk (võrkpall)

    Euroopa MV - 24. koht
    Euroopa Kuldliiga - 4. koht
    Credit24 Meistriliiga (Tartu Bigbank võistkonnaga) - I koht
    Eesti MV (Tartu Bigbank võistkonnaga) - II koht
    Kuulub Eesti rahvusmeeskonda


  • Mihkel Räim (rattasport)

    Kolumbia velotuur UCI 2.1 kategooria, 3.etapp - II koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud grupisõit - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud eraldistart - I koht
    Tour of Estonia UCI 2.1 kategooria/üldvõitja - I koht
    Tour of Estonia/etapivõit - I koht
    Kuulub rahvusmeeskonda


  • Timo Tammemaa (võrkpall)

    Belgia MV - I koht
    Euroopa Kuldliiga - 4. koht
    Euroopa MV - 24. koht
    Kuulub Eesti rahvusmeeskonda


  • Johannes Treiel (kergejõustik)

    Euroopa U23 MV Gävles poolfinaal, 110m tõkkejooksus - 23. koht
    Euroopa Mängud alagrupis, 110m tõkkejooks 14,68 - 5. koht
    Balti MV Läti Presidendi Karikas, 110m tõkkejooks 14,31 - III koht
    Eesti MV 110m tõkkejooks 14,28 - I koht
    Gustav Sule mälestusvõistlused, 110m tõkkejooks 14,31 - I koht
    Kuulub Eesti koondisesse


  • Ott Tänak (rallisport)

    Autoralli MM sari - I koht
    Aasta parim rallisõitja - I koht
    6 etapivõitu - I koht
    Tootjate arvestuses maailmas - 10. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald