NAISSPORTLANE

VALI 2019. AASTA NAISSPORTLANE

  • Linda Kivistik (kergejõustik)

    Ülemaailmsed Saarte Mängud, kuulitõuge - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, kettaheide - I koht
    Eesti talvised MV kuulitõuge - II koht


  • Liina Kolk (purjetamine)

    Euroopa MV RS Aero5 klassis - III koht
    Euroopa MV naiste parim - I koht
    Suurbritannia MV Aero5 klassis - III koht


  • Kristina Kuusk (vehklemine)

    Havanna MK etapp, võistkondlik - I koht
    Chengdu MK etapp, võistkondlik - II koht
    Budapest MM etapp, individuaalne - 6. koht
    Barcelona MK etapp, individuaalne - III koht
    Split satelliitturniir, individuaalne - II koht
    Kuulub Eesti rahvusnaiskonda


  • Liis Lepik (jalgpall)

    Balti liiga 2019 - II koht
    UFEA Womens Champions League alagrupiturniir - III koht
    Eesti MV (FC Flora) - I koht
    Eesti Karikas (FC Flora) - I koht
    Eesti Superkarikas (FC Flora) - I koht
    Kuulub Eesti rahvusnaiskonda


  • Eliisa Peit (võrkpall)

    Euroopa MV - 23. koht
    Kuulub Eesti rahvusnaiskonda


  • Nette Peit (võrkpall)

    Euroopa MV - 23. koht
    Kuulub Eesti rahvusnaiskonda


  • Getter Saar (sulgpall)

    Ülemaailmsed Saarte Mängud - I koht
    Bulgarian International, naisteüksikmäng - II koht
    Li-Ning Czech Open, naisteüksikmäng - 5. koht


  • Lota Sagor (judo)

    Eesti MV -46kg täiskasvanud - I koht
    Saare maakonna MV +50kg - I koht


  • Liisi Vaht (Brasiilia Jiu Jitsu)

    Põhjamaade MV - I koht
    Finnish BJJOpen -64kg - II koht
    Eesti MV - I koht
    Nogi lahtised MV -56,5kg - I koht


  • Kärt Õunapuu (kergejõustik)

    Ülemaailmsed Saarte Mängud, kaugushüpe 6.19 - I koht
    Balti U20 võistkondlikud MV, kaugushüpe 5.92 - III koht
    Eesti noorte KV, kaugushüpe 6.09 - I koht
    Eesti U20 talvised MV, kaugushüpe - II koht
    Saare maakonna MV, kaugushüpe ja 100m - I koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald