SEENIORSPORTLANE (NAINE)

VALI 2019. AASTA SEENIORSPORTLANE (NAINE)

  • Janne Järvalt (võrkpall, rannavõrkpall)

    Eesti MV (Saaremaa naiskonnaga) - III koht
    Hiiumaa 62. võrkpalliturniir (turniiri parim mängija) - I koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud, rannavõrkpall - 5.-8. koht


  • Ulvi Moks (kergejõustik, orienteerumine)

    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, orienteerumine M35 - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kuulitõuge - 4. koht
    Saare maakonna MV orienteerumine - III koht


  • Tiia Müürisepp (lauatennis, lauamängud)

    Eesti MV lauamängude mitmevõistlus segapaarismäng - I koht
    Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauamängude mitmevõistlus, naised - I koht
    Saare maakonna MV lauamängude mitmevõistlus üksikmäng - I koht
    Saare maakonna MV, paarismäng - I koht
    Saare maakonna MV, üksikmäng - I koht


  • Piret Prangel (võrkpall)

    Eesti MV (Saaremaa naiskonnaga) - III koht
    Ülemaailmsed Saarte Mängud - 4. koht


  • Helina Pärn (kergejõustik)

    VI Baltic Open Masters Athletics Championship 1500m - I koht
    VI Baltic Open Masters Athletics Championship 3000m - II koht
    Eesti veteranide MV, 800m ja 5000m - I koht
    Saare maakonna MV staadionijooks 10000m - I koht
    JK Sarma seeriajooksud üldarvestus- I koht


  • Raili Rüütel (kergejõustik)

    Viimase ÖÖ Unistus 12 tunni jooks, 105km - II koht
    MM Albis 24h 174,788km. Eesti kõigi aegade edetabeli 5. tulemus


  • Maarika Saks (orienteerumine, discgolf))

    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, orienteerumine - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, meeskondlik discgolf - III koht
    Saare maakonna MV orienteerumine M50 klassis - I koht
    Saare maakonna MV discgolf naised - III koht


  • Aurika Vaho (koroona)

    Maailmakarikaetapp Kadrinas, naispaarismäng - II koht
    Eesti MV individuaalne - III koht
    Saare maakonna MV segapaarismäng - I koht


  • Tiiu Vaiksaar (kergejõustik)

    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, paigalt kaugus - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kettaheide - I koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kuulitõuge - I kohtt


  • Anne Valdna (kergejõustik)

    15. Eestimaa Suvemängud, kaugushüpe (NV II) - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kaugushüpe - III koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, kettaheide - II koht
    Eesti Seeniorspordi Spordimängud, odavise - I kohtt


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald