VALI 2020. AASTA MEESSPORTLANE

VALI 2020. AASTA MEESSPORTLANE

  • Jaagup Kallas (ratsasport)

    Eesti MV ratsutamise kolmevõistluses - I koht
    Noorhobuste Tsempionaat,4 aastaste hobuste klassis kolmevõistluses - I koht
    Noorhobuste Tsempionaat,4 aastaste hobuste klassis takistussõidus - I koht
    Noorhobuste Tsempionaat, 5 aastatste hobuste klassis kolmevõistluses - II koht
    Niitvälja Sügis 2020, kolmevõistlus - I koht
    Eesti koondise liige


  • Johannes Treiel (kergejõustik)

    Eesti talvised KV 60m tõkkejooks 8,06 - II koht
    Eesti U23 talvised MV 60m tõkkejooks 8,14 - II koht
    Eesti U23 talvised MV teivashüpe 4.70 - II koht
    Eesti U23 MV 110m tõkkejooks 14,29 - I koht
    Eesti MV 110m tõkkejooks 14,18 (eeljooks 14,11 Saaremaa rekord) - II koht
    Eesti koondise liige


  • John Kaju (purjelauasõit)

    MM Formula klassis - 29. koht
    Euroopa karikasarja avaetapil Formula klassis - II koht
    Eesti MV Foil klass - I koht


  • Karl Patrick Lauk (maanteerattasõit)

    Route d’Or du Poitou - I koht
    Trophee d’el Essor, 125km - I koht
    Boucle d’el Essor - I koht
    Eesti meistrivõistlused - II koht
    Boucle de pays Troncais - I koht
    Kuulub amatöörklubisse


  • Mairo Miil (jalgpall)

    Euroopa MV valikturniiril Eesti koondisega - 5. koht
    Eesti MV FC Kuressaarega - 9. koht
    Tipneri karikavõistlused 1/8 finaalis
    Eesti U21 rahvuskoonise liige


  • Marek Niit (kergejõustik)

    Eesti talvisedKV 300m jooks 33,55 - I koht
    Eesti talvised KV 400m jooks 48,49 - I koht
    Eesti KV 200m jooks 21,49 - I koht
    Eesti MV 200m jooks 21,27 - II koht
    Eesti siserekord 300m jooksus 33,55
    Eesti koondise liige


  • Mihkel Räim (maanteerattasõit)

    Vuelta Espana - esimene saarlane, kes suurtuuril on osalenud
    Vuelta Espana 4. etapp - 8. koht
    Tour of Antalya 1. etapp + liidrisärk - I koht
    Jayco Herald Sun Tour 3. etapp - III koht
    Okolo Slovenska( Slovakkia velotuur) - 4. koht
    Kuulub profiklubisse


  • Ott Tänak (autoralli)

    MM-etapi võit (Rally Estonia) - I koht
    2 x MM-etapi II koht
    MM - sarja üldarvestuses koos Martin Järveojaga III koht
    Võistkondlik MM tiitel Hunday meeskonnaga - I koht


  • Rasmus Saar (jalgpall)

    Euroopa MV valikturniiril Eesti koondisega - 5. koht
    Eesti MV FC Kuressaarega - 9. koht
    Tipneri karikavõistlused 1/8 finaalis
    Eesti U21 rahvuskoonise liige


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Eesti talvised mitmevõistluse MV, seitsmevõistlus, 5996p. - I koht
    Eesti talvised MV, teivashüpe 5.05 (Saaremaa rekord) - III koht
    Eesti MV kümnevõistlus 8133p. (Saaremaa rekord) - I koht
    Eesti KV, teivashüpe 4.90 - II koht
    Maailma ja Euroopa kümnevõistluse edetabelis - 4. koht
    Eesti koondise liige


  • Timo Tammemaa (võrkpall)

    Prantsusmaa meister 2020 võrkpallis (klubi Tours) - I koht
    Rahvusmeeskonna liige


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Spordikalender 2024

SÜNDMUSED

apr.
23
T
12:00 Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
Sportlik koolivaheaeg @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
Koolivaheajal, 23.-25. aprillil ootame 7-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma Kuressaare Spordikeskusesse. Päevalaagrid kestavad 12:00-14:00. Vajalik eelregistreerimine HILJEMALT 22. aprilliks! Registreerimise link: REGISTREERI Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! PS! Osalemiseks ei pea Sa tulema kolmel...
apr.
26
R
18:00 Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV meeste korvpal... @ Kuressaare Spordikeskus
apr. 26 @ 18:00 – 21:30
JUHEND ja AJAKAVA Info: Saare Spordiselts
19:00 Saare maakonna MV staadionijooksus @ Kuressaare Linnastaadion
Saare maakonna MV staadionijooksus @ Kuressaare Linnastaadion
apr. 26 @ 19:00 – 20:00
www.saaremajooks.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald