VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • Grete Gull (tennis)

    Tennis Europ Narva Cup paarismäng - I koht
    ITF kuni 18a Tallinn Open paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV sega- ja paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV üksikmäng - II koht
    Tennis Europ Narva Cup üksikmäng - II koht
    Eesti U14 ja U16 Noortekoondise liige


  • Helina Tarkmeel (jalgpall)

    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Saare maakonna MV - I koht
    Saare mk MV minijalgpall - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


  • Karola Soe (golf)

    Eesti MV löögimängus, naised - I koht
    Estonian Junior Open U18 - I koht
    Estonian Amateur Open, naised - III koht
    Saaremaa Open 2020, naised - I koht
    Eesti Golfi Liit aasta naissportlane 2020
    Eesti golfikoondise liige


  • Karoli Mägi (võrkpall)

    Eesti KV U20 - 4. koht
    Eesti MV U20 - 5. koht


  • Kristina Teern (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Floraga - I koht
    FC Flora parim noortemängija 2020
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


  • Kätriin Põld (võrkpall)

    Eesti naiste meistriliiga veebruari kuu parim
    Eesti rahvusnaiskonna liige
    Eesti noortekoondise liige


  • Liis - Marii Kangur (laskmine)

    Eesti noorte MV tulirelvad 3 X 20 lasku standard - 5. koht
    Eesti MV tulirelvad, 3 x 40 lasku standard (neiud) - 8. koht
    Saare mk MV õhkrelvad 60 lasku õhupüss - I koht


  • Lisett Alt (kergejõustik)

    Ida-Virumaa lahtised MV 10000m maanteejooksus - I koht
    Saare maakonna MV maanteejooksus - II koht
    Saaremaa Kolme Päeva Jooks, noortejooks - I koht
    Kuressaare Linnajooks, noortejooks 10km - I koht
    JK Sarma serjajooksud - I koht


  • Marili Paimre (kergejõustik)

    TV 10 Olümpiastarti II etapp kaugushüpe 4.55 - 3. koht
    Eesti U14 talvised MV kaugushüpe 4.51- 4. koht
    Eesti U14 MV kaugushüpe 4.65 - 4. koht


  • Victoria Vihman (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Floraga - I koht
    Eesti MV U17 FC Kuressaarega - III koht
    Balti matšil Eesti naiskonnaga - II koht
    Viimsi Cup U17 jalgpalliturniir - I koht
    Saare maakonna MV naised - I koht
    Eesti U17 noortekoondise liige


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald