VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2020. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • Eerik Oolup (kergejõustik)

    Balti U20 võistkondlikud MV 400m tõkkejooks 57,81 - 5. koht
    Eesti U20 talvised MV 60m tõkkejooks 8,32 - III koht
    Eesti U20KV 400m tõkkejooks 57,16 - II koht
    Eesti U20 MV 400m tõkkejooks 55,98 - II koht
    Eesti U20 MV 110m tõkkejooks 15,14 - III koht
    Eesti U20 koondise liige


  • Gerdo Pool (võrkpall, rannavolle)

    Eesti KV U18 Swedbank rannavolle sari, üldarvestus - I koht
    Eesti U18 MV rannavolles - III koht
    Eesti U20 MV rannavolles - 4. koht
    EVF karikavõistlus U18 võrkpallis - II koht
    EVF karikavõistlus U19 võrkpallis - 4. koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Georg Paomees (jääpurjetamine)

    Maailma MV jääpurjetamises Ice-Optimist klassis - 7. koht
    Euroopa MV jääpurjetamises Ice-Optimist klassis - 8. koht
    Saare mk MV purjetamises Laser Radial - III koht


  • Kaarel Kolter (jõutõstmine)

    Eesti MV Jõutõstmises - I koht


  • Kaspar Lest (võrkpall)

    EVF karikavõistlus U18 võrkpallis Saaremaa SK võistkonnas - II koht
    EVF karikavõistlus U20 võrkpallis Saaremaa SK võistkonnas - 4. koht
    Eesti noortekoondise liige


  • Peeter Jürisson (laskesport Olympic Skeet)

    Nasta GP, Soome - I koht
    Malaga GP, Hispaania - 5. koht
    Eesti juunioride MV - I koht
    Eesti noorte MV - I koht
    Balti karikas II etapp - I koht


  • Rico Robert Alliksoon (purjetamine)

    Eesti MV Optimist klassis - III koht
    Pirita 38. Kuldseekli regatt üldarvestuses (jooks 1. koht + purjetamine 3. koht) - II koht
    Harku valla MV - I koht
    Kalevi Jahtklubi MV (eestlaste arvestuses) - I koht
    Saare mk MV Optimist klassis - I koht


  • Romet Vahter (kergejõustik)

    Balti U20 võistkondlikud MV 110m tõkkejooks 14,63 - III koht
    Balti U20 võistkondlikud MV kaugushüpe 6.63 - 4. koht
    Eesti U20 MV 110m tõkkejooks 14,92 - II koht
    Eesti U20 MV kaugushüpe 6.82 - III koht
    Eesti U20 MV 400m tõkkejooks 56,04 - III koht
    Eesti U20 koondise liige


  • Ron Sebastian Puiestee (kergejõustik)

    Eesti U14 talvised mitmevõistluse MV 7 - võistlus 5248 p. - I koht
    Eesti U14 talvised MV 60m jooks 8,11 - I koht
    Eesti U14 mitmevõistluse MV 7336 p. (Eesti U14 tipptulemus) - I koht
    Eesti U14 MV 200m tõkkejooks 27,72 - I koht
    Eesti U14 MV kaugushüpe 5.84 (Eesti U14 tipptulemus) - I koht


  • Ron Torn (tennis)

    Tennis Europe Zemgale Open U14 paarismäng - I koht
    Eesti noorte MV U14 üksikmäng - III koht
    Eesti noorte MV U14 paarismäng - III koht
    Tennis Europe Viljandi Open U14 paarismäng - I koht
    GP Tallinna MV U14 üksikmäng - I koht
    Eesti U14 noortekoondise kandidaat


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald