VALI 2020. AASTA TREENER

VALI 2020. AASTA TREENER

  • Andres Laide

    Kergejõustikutreener EKR7
    Õpilased Marilis Remmel, Romet Vahter, Eerik Oolup Eesti U20 koonises


  • Cristin Lepp

    Võrkpallitreener EKR3
    Saaremaa Spordikooli U18 noormehed 2. koht EKF karikavõistlustelt
    Õpilased Gerdo Pool, Lauri Sepp ja Kaspar Lest Eesti noortekoondises


  • Endel Tustit

    Kergejõustikutreener
    Orissaare ja Tornimäe kooli TV10 Olümpiastarti 1. koht


  • Marko Kesküla

    Judotreener
    Sander Brõsov 3. koht, Danish
    K.Keeraku memoriaalil Yese Truu 3. koht, Artur Medri 2. koht


  • Mati Rüütel

    Korvpallitreener EKR5
    Õpilane Tormi Joonatan Metsla Eesti noortekoondises ja Eke Rüütel Eesti noortekoondise kandidaat


  • Rauno Gull

    Tennisetreener
    Õpilane Grete Gull U14 ja U16 Eesti noortekoondises ning Ron Torn Eesti U14 noortekoondise kandidaat


  • Reivo Vinter

    Jalgpallitreener EKR3
    Õpilased Kristina Teern, Helina Tarkmeel ja Victoria Vihman Eesti U17 noortekoondises
    FC Kuressaare U17 tüdrukud Eesti MV 3. koht


  • Riho Räim

    Maanteeratta sporditreener EKR6
    Mihkel Räim profiklubis ning Steven Kalf ja Karl Patrick Lauk amatöörklubides


  • Tiit Uspenski

    Maadlustreener EKR5
    Eesti MV Martin Oll 3. koht
    Eesti MV Gregor Andreas Amelkin 3. koht


  • Viktor Umb

    Jääpurjetamistreener EKR3
    Õpilane Georg Paomees MM 7. koht, EM 8. koht
    Õpilane Daniel Rüütel MM 8. koht
    Õpilane Artur Ader EM 7. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald