VALI 2021. AASTA MEESSPORTLANE

VALI 2021. AASTA MEESSPORTLANE

  • PEETER JÜRISSON (laskmine)

    Euroopa MV Olympic Skeet, juuniorid - 7. koht
    Eesti MV Olympic Skeet, juuniorid - I koht
    24. Žalgiris GP, juuniorid - I koht
    Estonia Team koosseisus


  • JOHN KAJU (purjelauasport)

    IQ foil (purjelaua olümpiaklass) hõbefleed - 8. koht
    Pirita Surf 2021 Foil klassis - I koht
    Baltic Cup Estonia - I koht
    Baltic Cup Latvia 2021 Foil klassis - II koht


  • KAUR KIVISTIK (jooks)

    Eesti MV 10 000 m staadionijooksus - I koht
    Eesti MV 21,1 km poolmaratonis - I koht
    Eesti MV 3000 m takistusjooksus (Eesti rekord) - I koht
    Eesti MV 10 km maanteejooksus - I koht
    Kolme Päeva Jooks üldarvestuses (uus rajarekord) - I koht


  • KARL PATRICK LAUK (jalgrattasõit)

    Tour of Estonia 1. etapp 2.1 - I koht
    Tour of Estonia kokkuvõtte üldvõit 2.1 - I koht
    GP Nogent sur Oise 1.2 - I koht
    International Tour of Rhodes 3. etapp UCI 2.2 - I koht
    Tour of Guadeloupe 7. etapp UCI 2.2 - I koht


  • HENDRIK LILLEMETS (kergejõustik)

    Euroopa U23 MV kõrgushüpe 2.11 - 13. koht
    Balti võistkondlikud MV kõrgushüpe 2.04 - 3. koht
    Eesti MV kõrgushüpe 2.10 - I koht
    Eesti U23 MV kõrgushüpe 1.95 - I koht
    Eesti talvised U23 MV kõrgushüpe 2.03 - I koht


  • RISTO LILLEMETS (kergejõustik)

    Euroopa Sise MV seitsmevõistlus 6055 p. - 5. koht
    Rahvusvaheline mitmevõistlus Tallinn 2021 ja Eesti MV seitsmevõistlus 6089 p. - I koht
    Hypo Meeting 2021 Götzis kümnevõistlus 8156 p. - 10. koht
    Balti võistkondlikud MV teivashüpe 4.95 - III koht
    Eesti talvised MV teivashüpe 4.70 - I koht


  • MIHKEL RÄIM (jalgrattasõit)

    Belgrad Banjaluka 4. etapp UCI 2.2 - I koht
    Belgrad Banjaluka kokkuvõtte võit UCI 2.1 - I koht
    Eesti MV grupisõidus eliit - I koht
    Istrian Spring Trophy 4. etapp UCI 2.2 - I koht
    Bulgaaria velotuuri 4. etapp UCI 2.2 - I koht


  • TIMO TAMMEMAA (võrkpall)

    Rzeszowi Asseco Resovia klubi meeskonna liige (Poola)
    Euroopa Kuldliiga - III koht
    Poola MV - 5. koht
    Euroopa MV - 20. koht
    Eesti rahvusmeeskonna liige


  • OTT TÄNAK (autoralli)

    Arctic ralli - I koht
    Kreeka ralli - II koht
    Soome ralli - II koht
    Keenia ralli - III koht


  • ROMET VAHTER (kergejõustik)

    Euroopa U20 MV kaugushüpes 7.14 - 19. koht
    Euroopa U20 MV 110m tõkkejooksus 14,70 - 32. koht
    Balti U20 võistkondlikud MV 110m tõkkejooksus 14,50 - I koht
    Balti U20 võistkondlikud MV mitmev. kümnevõistluses 6663 p. - III koht
    Eesti U20 MV 110m tõkkejooksus 14,59 ja kaugushüpes 7.13 - I koht


  • JAAGUP KALLAS (ratsutamine)

    Eesti MV kolmevõistluses - I koht
    Noorhobuste MV - I koht
    Ruila Derby takistussõit- I koht
    Niitvälja karikas kolmevõistluses CCN100 klass - I koht
    Eesti koondise liige


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald