VALI 2021. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2021. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • LISETT ALT (jooks)

    40. Kuressaare Linnajooks 10 km, neiud - I koht
    Tallinn Maraton 21,1 km, neiud - I koht
    Rapla Selveri Jooks 10 km, neiud - II koht
    Muhu Jooks 6,3 km üldvõitja - I koht
    Saare maakonna MV 10 km, neiud - II koht


  • GRETE GULL (tennis)

    ITF-i 5. kategooria noorteturniiri segapaarismängus Hispaanias - I koht
    Eesti noorte MV üksikmängus - I koht
    Eesti noorte MV naispaarismängus - I koht
    Riias ITF 4. kategooria turniiril paarismängus - II koht
    Eesti U16 tüdrukud 2021 aasta parim mängija


  • ANNI KUBJAS (purjetamine, jääpurjetamine)

    Ice-Optimist Eesti MV - I koht
    Leedu regatt Rudens vejas U16 tüdrukud - 6. koht
    Tilgu regatt, Optimist - II koht


  • KAILI LILLES (jalgpall)

    Tüdrukute U17 Eliitliiga Esiliiga suurim väravakütt (37 väravat)
    Eesti neidude U19 koondise liige


  • KAARI LIIS PIHEL (võrkpall)

    Saare maakonna MV U18/20 rannavolles - I koht
    Saaremaa KV rannavolles - II koht
    Suvevolle (Kuressaare üldarvestus) - II koht
    Saare maakonna MV naiste rannavolles - 5. koht
    Kuulub Saaremaa esiliiga naiskonda


  • HELINA TARKMEEL (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U17 koondise liige


  • KRISTINA TEERN (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U19 koondise mängija


  • MERIBEL VAHSTEIN (purjetamine)

    Eesti MV U18 tüdrukute Laser 4,7 klassis - III koht
    Eesti karikasarja Laser Radial tüdrukud U21 üldarvestuses - III koht
    Eesti KV Lohusalu etapp U21 tüdrukute Laser Radial klassis - II koht
    Pärnu kevadregatt Laser Radial - 4. koht


  • VICTORIA VIHMAN (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U19 koondise mängija


  • TRINETTE VÄLISSON (purjetamine, jääpurjetamine)

    Eesti MV Ice - Optimist klassis - II koht
    Pärnu MV Ice - Optimist klassis - II koht
    Saare maakonna MV Optimist klassis - III koht
    Pärnu sügisregatt - III koht
    Eesti karikavõistluste 2. etapp - II koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald