VALI 2021. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2021. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • GREGOR ANDREAS AMELKIN (kreeka rooma maadlus)

    Eesti MV kreeka U17 kadetid kuni 92kg - I koht
    Eesti MV U20 juuniorid - III koht
    Läänemaa MV - I koht
    A. Abergi turniir - I koht
    Eesti U17 koondise liige


  • RALF JOHAN KIVI (golf)

    Euroopa võistkondlik MV - 4. koht
    Gruusia Tbilisi Hills Trophy (pääse WAGR edetabelisse) - I koht
    Latvian Junior Open U16 - I koht
    Estonian Junior Open - III koht
    Eesti noormeeste rajamängu MV - III koht


  • MARTIN OLL (maadlus)

    Eesti MV U20 juuniorite kreeka rooma maadlus kuni 120kg - III koht
    Eesti MV täiskasvanute kreeka rooma maadlus kuni130kg - II koht
    Eesti MV vabamaadlus - III koht


  • RON SEBASTIAN PUIESTEE (kergejõustik)

    Balti U16 võistkondlikud MV mitmev. kümnevõistlus 5048 p. - 8. koht
    Eesti U16 MV mitmev. kümnevõistlus 5275 p. - III koht
    TV 10 Olümpiastarti finaal üheksavõistlus 8217 p. - I koht
    TV 10 Olümpiastarti I etapp kaugushüpe 6.18 - I koht
    TV 10 Olümpiastarti II etapp 60m tõkkejooks 8,52 (eelj. sarja rekord 8,48) - I koht


  • KERON SAULUS (vibusport)

    Eesti KV Vaistuvibu noored - I koht
    Eesti Sise MV Vaistuvibu noored - I koht
    Eesti MV maastikulaskmises/Estonian Open täiskasvanute arvestuses - III koht
    Eesti MV Vaistuvibu noored - I koht
    Eesti MV vibujahis, juuniorid vastukaar jahivibuga - II koht


  • KAUR VESBERG (purjetamine)

    Garmin Purjetamise Eesti KV üldarvestus U16 Optimist - I koht
    Eesti MV üldarvestuses Optimist klassis - 6. koht
    Saaremaa Merispordi Seltsi regatt - I koht
    Pärnu sügisregatt - II koht
    Saare maakonna MV Optimist klassis - II koht


  • UKU VESBERG (purjetamine, jalgpall)

    Garmin Purjetamise Eesti KV üldarvestuses Optimist klassis - 11. koht
    Saare maakonna MV Optimist klassis - I koht
    Saaremaa CUP B12 poiste jalgpallis - I koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald