VALI 2021. AASTA VÕISTKOND

VALI 2021. AASTA VÕISTKOND

  • AVAMEREPURJETAMISE MEESKOND LILIANN (avamerepurjetamine)

    24 Hour Regatta LYS I - I koht
    Gulf of Riga Regatta LYS I - II koht
    A. Le Coq 64. Muhu Väina regatt / Moonsund regatta - III koht
    Abruka Regatt - III koht


  • EESTI JÄÄPURJETAMISE LIIT 1 (purjetamine)

    Eesti Purjetamise Liiga 2021 (3. etappi) - II koht
    (Jaan Akermann, Henri Tauts, Henri Lepik, Kevin Grass, Juhan Kolk)


  • FC KURESSAARE MEESKOND (jalgpall)

    Premium Liiga - 7. koht


  • JK SAAREPIIGA TÜTARLASTE U13 VÕISTKOND (jalgpall)

    Eesti MV U13 tütarlaste jalgpallis- I koht
    Saku Cup 2021 - I koht
    Reval Girls Cup 2021- II koht
    Reval Cup 2021 - III koht


  • KEN TORN ja KAURI PANNAS (autoralli)

    Euroopa MV ERC Juunior - I koht
    Saaremaa Rally absoluutarvestuses - II koht
    Saaremaa Rally EMV2 klassis - I koht
    Viru Rally 2021 absoluutarvestuses - II koht
    Viru Rally 2021 EMV2 klassis - I koht


  • MARK PAOMEES ja RAUL TAHK (jääpurjetamine)

    Eesti MV jääpurjetamises Monotype-XV - II koht


  • ROBERT VIRVES ja SANDER PRUUL / ALEKS LESK (autoralli)

    JWRC sarjas - 5. koht
    Lõuna-Eesti Ralli absoluutarvestuses - III koht
    Lõuna-Eesti Ralli EMV2 klassis - II koht
    Saaremaa Rally absoluutarvestuses - III koht
    Saaremaa Rally EMV2 klassis - II koht


  • SAAREMAA VÕRKPALLIKLUBI MEESKOND (võrkpall)

    Credit24 Champions - II koht
    Eesti MV - II koht


  • SIIM SOOÄÄR ja ENNO KERMIK (mölkky)

    Eesti MV mölkky paarismängus - II koht


  • VK PÄRL VÕISTLUSRÜHM AURORA (rühmvõimlemine)

    Eesti MV tublide turniir B-klassi rühmade rühmvõimlemises - I koht
    Tallinna lahtised MV - II koht
    Mall Kalve memorial cup - II koht
    Pärnu lahtised MV - II koht
    Elva lahtised MV - I koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald