VALI 2022. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

VALI 2022. AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)

  • ANDRO JÜRISSON (kergejõustik)

    Eesti U14 MV 80m tõkkejooksus 11,65 - I koht
    Eesti U14 MV teatejooksus 4x100m 51,45 - I koht
    Eesti U14 sise-MV 4x200 teatejooksus 1.53,54 - I koht
    Eesti U14 MV mitmevõistluse 9-võistluses 7007p. - II koht
    Eesti U14 MV 200 m tõkkejooksus 28,65 - II koht


  • RALF JOHAN KIVI (golf)

    Baltic Champions Cup golfis - I koht
    Junior Tour VI etapp golfis - II koht
    Eesti klubide vahelised meeskondlikud MV golfis - I koht
    Euroopa meeskondlikud MV II divisjoni golfis - III koht
    Eesti Noormeeste rajamängu MV golfis - III koht


  • KARL MARTIN KREMM (kergejõustik)

    Eesti U14 MV 200m jooksus 26,39 - I koht
    Eesti U14 MV võistkondlikus 4x100m teatejooksus 51,45 - I koht
    Eesti U14 sise-MV 60m jooksus 7,93 - I koht
    Eesti U14 sise-MV 4x200 teatejooksus 1.53,54 - I koht
    Eesti U14 sise-MV kaugushüppes 4.74 - II koht


  • KERON SAULUS (vibusport)

    MM maastikulaskmises jahivibu juuniorid klassis - II koht
    Euroopa juuniorite sise-MV jahivibus - II koht
    Eesti U15 sise-MV vaistuvibus - III koht
    Eesti Maastikuvibu Liidu juunioride sise-MV jahivibus - I koht
    Eesti U15 KV vaistuvibus - I koht


  • ROBERT MATT (purjetamine)

    Läti MV Optimist klassi üldarvestuses - II koht
    Läti MV U12 Optimist klassis - I koht
    Eesti MV U12 Optimist klassis - I koht
    Eesti KV U12 Optimist klassis - II koht
    Eesti meeskondlik MV Optimist klassis - III koht


  • GEORG PAOMEES (jääpurjetamine, purjetamine)

    MM jääpurjetamises DN Junior klassis - 9. koht
    Pärnu kevadregatt - III koht


  • RON SEBASTIAN PUIESTEE (kergejõustik)

    Euroopa Noorte Olümpiafestival kaugushüppes 6.54 - 6. koht
    Balti U16 võistkondlikud mitmevõistluse MV 10-võistluses 6135 p. - I koht
    Balti U16 võistkondlikud MV kaugushüppes 6.65 - II koht
    Balti U16 võistkondlikud MV 200m jooksus 23,40 - III koht
    Eesti U16 MV kaugushüppes 6.83 - I koht


  • TANEL RAAMAT (mölkky)

    Eesti sise MV mölkky paarismängus - III koht
    Eesti MV mölkky paarismängus - III koht
    Tallinn Open KV paarismängus - II koht
    Saare mk MV mölkky üksikmängus - I koht
    Saare mk MV mölkky paarismängus - I koht


  • EKE RÜÜTEL (korvpall)

    Põhjamaade MV Eesti koondisega - 5. koht
    Baltic Sea Cupil korvpallis - II koht
    Saare mk MV korvpallis - I koht
    U18 Eesti korvpallikoondise liige
    EYBL U20 vanuseklassis parim visete blokeerija 2,2 bl mängus


  • UKU RÜÜTEL (kergejõustik)

    Eesti U14 sise-MV kolmikhüppes 9.91 - I koht
    Eesti U14 MV 4x100m teatejooksus 51,45 - I koht
    Eesti U14 sise-MV 4x200 teatejooksus 1.53,54 - I koht
    Eesti U14 MV kolmikhüppes 10.94 - I koht
    Eesti U14 sise-MV kaugushüppes 5.14 - II koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Feb
4
L
08:45 Viidu-Toomalõuka talimatk @ Algus Kuressaare Bussijaamast
Viidu-Toomalõuka talimatk @ Algus Kuressaare Bussijaamast
Feb 4 @ 08:45 – Feb 5 @ 14:30
Matka info SIIN
Feb
5
P
10:00 Saare maakonna MV kiirmales (6.o... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare maakonna MV kiirmales (6.o... @ Kuressaare Spordikeskus
Feb 5 @ 10:00 – 13:00
JUHEND ja KALENDERPLAAN
11:00 Küünlapäeva matk Valjala tervise... @ Valjala terviserada
Küünlapäeva matk Valjala tervise... @ Valjala terviserada
Feb 5 @ 11:00 – 12:00
Küünlapäeva matk Valjala terviserajal @ Valjala terviserada
Veebruari kuu on lähenemas ja kuna see on päevade arvu poolest kõige lühem, siis tuleb kohe härjal sarvist haarata! Veebruari kuu “loosipileti” lunastamiseks on kaks varianti: 2. veebruaril on küünlapäev, aga kuna sel päeval vanarahvatarkuse...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald