Küsitlused

VALI 2014. AASTA NOORSPORTLANE

  • Kaarel Ernits (kergejõustik)

    Eesti MV U18, M kõrgushüpe, 1. koht
    Eesti KV U18 kõrgushüpe, 1. koht
    Läti-Eesti-Leedu U18, M kõrgushüpe, 2. koht

  • Karli Allik (võrkpall)

    Eesti KV U20, M 1. koht
    Eesti MV U20, 2. koht
    Euroopa MV etapp U20, M 2. koht
    Euroopa MV etapp U20, M 3. koht


  • Tristen-Erik Kivi (purjelaud)

    Eurocup, 9. koht
    MM U20, 6. koht
    Eesti KV, 7. koht
    Eesti KV U20, 2. koht
    Baltic Cup, 17. koht


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Balti U18 M kümnevõistlus, 1. koht
    Balti U18 M teivashüpe, 2. koht
    Balti U18 M 7-võistlus, 4. koht


  • Johannes Treiel (kergejõustik)

    Eesti MV U18 M 110m tõkkejooks, 3. koht
    Eesti U18 KV 110m tõkkejooks, 1. koht
    Balti U18 M 10-võistlus, 4. koht


  • Cris Karlis Lepp (võrkpall)

    Eesti KV U20 Mehed, 1. koht
    Eesti MV U18, M 2. koht
    Eesti MV U20, 2. koht
    Balti U18, 4. koht


  • Karl Patric Lauk (jalgratas)

    Eesti MV grupisõit 5. k
    La Coupe du President de la Ville de Grudziads sprindisärgi 2. k
    Pärnu tänavasõit 3. k


  • Henry Viirmäe (jõutõstmine)

    Eesti MV U18, M 105 kg, 1. koht
    Eesti MV, M Absoluutarvestus, 3. koht


  • Jarko Seema (laskmine)

    Eesti MV U18 M 50m Püss 60 lasku lamades, 2. k
    Vilbergide KV U18, 60 lasku lamades, 2. k
    Vilbergide KV 3x20lasku, 2. k


  • Ragnar Kalde (võrkpall)

    Euroopa MV U20 etapp, M 2. koht<br<Euroopa MV U20 etapp, M 3. koht


  • Kevin Grass (purjetamine)

    MM U20, 4. koht
    Euroopa MV U20, 4. koht
    European Cup, 3. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald