Naissportlase kategooria

VALI 2013. AASTA NAISSPORTLANE

  • Eliisa Peit (võrkpall)

    EMV, Viljandi Metall, 1. koht
    MM kvalifikatsiooniturniiri 1.ring, Eesti koondis, 1. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, Saaremaa koondis, 2. koht


  • Kaie Kand (kergejõustik)

    Rahvusvahelised Saarte Mängud, kaugushüpe, 1. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, kuulitõuge, 2. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, kõrgushüpe, 3. koht


  • Kaire Nurja (kergejõustik)

    Rahvusvahelised Saarte Mängud, kolmikhüpe, 2. koht
    Saaremaa rekord kolmikhüppes, Eesti N35 naiste rekord kolmikhüppes


  • Liina Kolk (purjetamine)

    EMV, N Laser Radial, 3. koht
    EKV, N Laser Radial, 3. koht


  • Linda Treiel (kergejõustik)

    Eesti talvised MV, kuulitõuge, 1. koht
    EMV, kuulitõuge, 2. koht
    EM, Eesti U23 koondis, odavise, 23. koht
    Euroopa talvised heidete KV, Eesti U23 koondis, kuulitõuge, 7. koht, odavise 6. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, kõrgushüpe, kuulitõuge, kettaheide, 1. koht


  • Maarja Helm (kergejõustik)

    Balti maavõistlus, Eesti U23 koondis, kettaheide, 1. koht
    EMV U23, kettaheide, 2. koht
    EMV U23, vasaraheide, 3. koht


  • Miina Kallas (jalgpall)

    Balti turniir, Eesti naiste A-koondis, 1. koht
    EMV, FC Flora, 2. koht
    EKV, FC Flora, 1. koht
    Suveuniversaad, Eesti koondis, 12. koht
    Osalemine MM valikmängudel Eesti naiste A-koondisega


  • Nette Peit (võrkpall)

    EMV, Viljandi Metall, 1. koht
    Rahvusvahelised Saarte Mängud, Saaremaa koondis, 2. koht
    EKV, Kohila VK, 1. koht


  • Teele Treiel (kergejõustik)

    EMV U23, kõrgushüpe, 1. koht
    EMV U23 sisekergejõustikus, kõrgushüpe, 2. koht


  • Tiia Müürisepp (lauamängude mitmevõistlus)

    EMV, üksikmäng, 2. koht
    EMV, segapaarismäng, 2. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald