Neidude kategooria

VALI 2013. AASTA NOORSPORTLANE

  • Airike Kapp (kergejõustik)

    EMV U16, kettaheide, 3. koht


  • Debora Lehtsalu (judo)

    EMV U16, N kuni 57kg, 1. koht
    Võru Kevad rahvusvaheline karikaturniir, U16, 1. koht
    Elva Open rahvusvaheline turniir, U16, 1. koht
    Finnish Open rahvusvaheline karikaturniir, U16


  • Gerli Gull (võrkpall)

    EMV U16, Saaremaa SPK, 2. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 3. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U16 koondis, 3. koht


  • Jane Treima (võrkpall)

    EMV U16, Saaremaa SPK, 2. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 3. koht


  • Johanna Raamat (võrkpall)

    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 3. koht


  • Kaili Nurk (kergejõustik)

    Balti maavõistlus U16, 800m jooks, 4. koht
    EMV U16, 800m jooks, 1. koht


  • Kaisa Kuusksalu (judo)

    Tallinn Cup Rahvusvaheline karikaturniir, U18, 1. koht
    Narva Cup Rahvusvaheline karikaturniir, U18, 1. koht
    K. Keeraku memoriaalturniir rahvusvaheline karikaturniir, 1. koht
    EMV, täiskasvanud kuni 57kg, 2. koht
    EMV kickboksis, kuni 57kg


  • Liisel Nelis (võrkpall)

    EM U20 rannavõrkpall, 17. koht
    EMV U20 võrkpall, Saaremaa SPK, 3. koht
    EMV U20 rannavõrkpall, 3. koht
    EKV, Kohila VK, 1. koht


  • Lili Võrk (võrkpall)

    EM etapp U18, 6. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 3. koht
    Rahvusvahelised Saarte mängud, Saaremaa koondis, 2. koht


  • Marie Pihlas (purjetamine)

    MM, Zoom8, 12. koht
    EMV U23, klass Zoom8, 1. koht
    EMV U23, Zoom8, üldarvestuses 2. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald