Noormeeste kategooria

VALI 2013. AASTA NOORSPORTLANE

  • Johan Vahter (võrkpall)

    EM etapp, Eesti U18 koondis, 4. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV, Tallinna Selver, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 1. koht
    EMV U20, rannavolle, 1. koht


  • Kaarel Ernits (kergejõustik)

    Eesti A-kl MV, kõrgushüpe, 1. koht
    Balti A-kl maavõistlus, kõrgushüpe, 1. koht
    Balti A-kl talvine maavõistlus, kõrgushüpe, 3. koht
    Euroopa Noorte Olümpiafestival, kõrgushüpe 10. koht
    Balti A-kl mitmevõistluse maavõistlus 7. koht


  • Karli Allik (võrkpall)

    EM U20, rannavolle 25. koht
    Balti noorte karikavõistlused, Eesti U18 koondis, 1. koht
    EMV U20, Saaremaa SPK, 1. koht
    EMV U20, rannavolle, 2. koht
    EMV U18, rannavolle, 3. koht


  • Karl-Patrick Lauk (jalgrattasport)

    Austria rahvusvaheline noorte velotuur - kaks etapi võitu, tuuri kokkuvõttes 4. koht, punktisärgi võit
    EMV, grupisõit, 1 koht
    EMV, kriteeriumisõit, 1. koht
    EMV, mitmepäevasõit, 1. koht, kõik särgid - punktisärk, mägedekuninga särk, liidrisärk
    EMV, eraldistart, 2. koht


  • Kenneth Sepp (autosport)

    EMV 2WD, Saaremaa ralli, 2. koht
    EMV, klubide arvestus, 3. koht
    EMV juunior 2000, Kärla rallisprint, 3. koht


  • Kert Kilumets (tennis)

    EMV U18, M üksikmäng, 3. koht
    EKV U18, M üksikmäng, 1. koht
    Eesti klubide KV, Eesti tennise fännklubi, 1. koht


  • Martin Õunap (purjetamine)

    MM, Eesti U18 koondis, Zoom8, 3. koht
    EMV U23, Zoom8, 1. koht
    EKV U20, Zoom8, 1. koht


  • Reivo Vinter (lauamängude mitmevõistlus)

    EMV U18, lauamängude mitmevõistlus, 1. koht


  • Risto Lillemets (kergejõustik)

    Eesti kümnevõistluse MV, A-klass, 3. koht
    EMV U18, M odavise, 2. koht
    EMV U18, M teivashüpe, 3. koht
    Balti A-kl maavõistlus, odavise, 5. koht


  • Steven Kalf (jalgrattasport)

    EMV U18, kriteeriumisõit, 1. koht
    EMV U18, grupisõit, 1. koht
    Juunioride maailmakarikavõistlused, 63. koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
20
N
16:00 TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II ... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 20 @ 16:00 – 18:30
Kavas:  PV    60m tj., kaugushüpe               PN    60m tj., teivashüpe               TV    60m tj., teivashüpe               TN    60m tj., kaugushüpe Orienteeruv ajakava: 16.00    Avamine 16.10    PV+TN          kaugus               PN+TV          teivas Tõkkejooksud algavad pärast teivashüppe lõppu...
Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald