VALI 2020. AASTA SEENIORSPORTLANE (MEES)

VALI 2020. AASTA SEENIORSPORTLANE (MEES)

  • Arnold Nõmm (kergejõustik)

    Balti veteranide MV 800m - I koht
    Balti veteranide MV 5000m - I koht
    Balti veteranide MV 1500m - II koht
    Eesti veteranide MV 800m - I koht
    Eesti veteranide MV 1500m - II koht


  • Janek Saar (lauatennis)

    Eesti võistkondlikud MV esiliiga lauatennises SK Anto meeskonnas- III koht
    Saare maakonna MV lauatennises, üksikmäng - I koht
    Saare maakonna MV lauatennises, meespaarismäng - I koht
    33 - kordne Saaremaa lauatennise meister


  • Jüri Suluste (rattasport)

    Eesti MV jalgratturite maanteesõidus Ühisstardiga sõit - II koht
    Eesti MV jalgratturite maanteesõidus Eraldistardiga sõit - III koht
    Eesti MV rattamaratonis MSen-4 klassis - III koht
    Tallinna MV kriteeriumis MSen-4 klassis - III koht
    Filter maanteekarikasari koondtulemus M55 - II koht


  • Kalev Õisnurm (kergejõustik)

    Balti veteranide MV 5000m - I koht
    Balti veteranide MV 1500m II koht
    Balti veteranide MV 800m II koht
    Eesti veteranide MV 5000m - II koht
    Eest MV maraton M45 - I koht


  • Marek Kolk (petank)

    Eesti MV petankis, TRIO - I koht
    Eesti MV petankis, üksikmäng - 5. koht
    Saare maakonna MV TRIO - I koht
    Saare maakonna MV sisepetankis, üksikmäng - II koht


  • Marko Kesküla (judo)

    Eesti veteranide MV, judo -90kg - I koht


  • Paavo Vara (kergejõustik)

    Eesti Veteranide Spordimängud, 800m - II koht
    Eesti Veteranide Spordimängud, odavise - III koht


  • Rein Kirst (lauamängude mitmevõistlus, koroona)

    Eestimaa Spordiliit Jõud MV lauamängude mitmevõistlus, mehed - III koht
    Saare mk MV koroona, paarismäng - II koht


  • Tarmo Mändla (kergejõustik)

    Balti veteranide MV 800m - I koht
    Balti veteranide MV 1500m - I koht
    Balti veteranide MV 5000m - I koht
    Eesti veteranide MV 5000m - I koht
    Eesti 55+ 10 000m jooksu rekord


  • Tambet Allik (kergejõustik)

    Eesti Sisekergejõustiku MV 3000m - II koht


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

SÜNDMUSED

Jan
22
L
14:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 22 @ 14:00 – 17:00
AJAKAVA: 14.00  Tesman  vs   Estlant 15.45  Saaremaa Gümnaasium  vs Orissaare Träx   www.facebook.com www.orissaaresport.ee  
Jan
23
P
11:00 Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Pühapäev Spordiga @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 23 @ 11:00 – 13:00
 
12:00 Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Saare maakonna MV korvpallis @ Orissaare spordihoone
Jan 23 @ 12:00 – 17:00
AJAKAVA: 12.00  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Saaremaa Gümnaasium     13.45  Tesman  vs  Orissaare Träx  15.30  Hiiumaa Gümnaasium  vs  Estlant www.orissaaresport.ee www.facebook.com  
Jan
24
E
19:15 Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Saare mk MV 50+ mehed korvpallis... @ Kuressaare Spordikeskus
Jan 24 @ 19:15 – 21:15
Info www.saarekorvpall.ee
Jan
28
R
19:00 Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Saaremaa piirkondade 30. spordim... @ Sandla Rahvamaja
Jan 28 @ 19:00 – 21:00
Saaremaa piirkondade spordimängud 2022 SASKU juhend Toimumise koht ja aeg; 28. jaanuaril Sandla Rahvamaja, algus kell 19.00 Osavõtjad; Vastavalt Saaremaa piirkondade spordimängude üldjuhendile, on võistkonnas 4 mängijat. Poolikut võistkonda mängima ei lubata! Süsteem: Mängitakse 7...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald