SAAREMAA SPORDIKOOLI 25€ KINKEKAART  – MARIS TURUNEN, KIHELKONNA

SAAREMAA SPORDIKOOLI 25€ KINKEKAART – LISANDRA PARBUS, KURESSAARE

SAAREMAA VESKI 30€ KINKEKAART – ELVI KOIT, VALJALA

SAAREMAA VESKI 15€ KINKEKAART – ARTI TOOMSALU, MUHU

SAAREMAA VESKI 15€ KINKEKAART – RAILI NÕGU, PÖIDE

SAAREMAA VESKI 15€ KINKEKAART – ERGO OOLUP, MURATSI

GOSPA KINKEKAART – BASSEINIDE JA SAUNADE KASUTUS KOGU PERELE – ERICO TUUS, LEISI

GOSPA KINKEKAART – BASSEINIDE JA SAUNADE KASUTUS KOGU PERELE – KEITLIN KÖSTER, KURESSAARE

GOSPA KINKEKAART – BASSEINIDE JA SAUNADE KASUTUS KOGU PERELE – MERLE PRII, KURESSAARE

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS ÜHELE – MAREK RAUD, KURESSAARE

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS ÜHELE – KRISTEL PAJU, KURESSAARE

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS ÜHELE – IVAR PAOMEES, VALJALA

ARENSBURG SPA KINKEKAART – BASSEINI JA ÜLDSAUNA KASUTUS ÜHELE – EMILIA AIT, KIHELKONNA

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – ROBIN REINUMÄE, PIHTLA

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – DOMINIK KUUSK, KURESSAARE

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – ANNELI LEIS, PÖIDE

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – LINDA RAAD, VALJALA

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – TRIIN STANKEVITŠ, LEISI

GRAND ROSE SPA/TALLINN VIIMSI SPA SAUNAKESKUSE PÄÄSE ÜHELE – STEN-MARKKUS TÄNAV, TÕNIJA

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – FERDINAND AIT, KIHELKONNA

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – AIME KÜTT, PIHTLA

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – JOHANNA ALTMETS, LÄÄNE-SAARE

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – INDREK JÄÄGER, PIHTLA

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – NORMAN VIKAT, KURESSAARE

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – MAIRI PAISTE, KURESSAARE

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – TÕNN KASPAR PÄRN, PÖIDE

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – ERKI PEET, PÖIDE

LINNUPETE KLASSIKALINE KAERAHELBE MÜSLI + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – JANIKA KINDEL, VALJALA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – KÄDI-LEEN KURVITS, KIHELKONNA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – PIRGIT NUUT, VALJALA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – TOOMAS JAKOBSON, KURESSAARE

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – EVE KALLAS, KURESSAARE

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – LELET AAVIK, KURESSAARE

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – BRETT  NUUT, VALJALA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – ANNI LEMBER, PIHTLA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – KIINA PILVISTE, PIHTLA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – ANNABEL LEMBER, PIHTLA

POPI ÖKOTALU SAAREMAAL – KANEPI TEE + RAHVA RAAMATU SOODUSKUPONG – AINA RÕÕM, VALJALA

EPI TALU HOIDISED – RABARBERI-SELLERIMOOS – KRETE OTTIS, PÖIDE

EPI TALU HOIDISED – POHLAMOOS VÄIKESE KÕRVITSAGA – REINE VÄLI, ORISSAARE

EPI TALU HOIDISED – ÕUNA-PORGANDIMOOS – EESI SEPP, SAKLA

EPI TALU HOIDISED – ÕUNA-PEEDIMOOS – MALLE KUKK, VALJALA

EPI TALU HOIDISED – KUKESEENED MARINAADIS – JAANA PESUKOVA, KURESSAARE

EPI TALU HOIDISED – RABARBERIKETŠUP – RAILI ELDEMEEL, ORISSAARE

EPI TALU HOIDISED – RABARBERIKETŠUP – TAIMI KANGUR, KURESSAARE

EPI TALU HOIDISED – RABARBERIKETŠUP – ERGE ÕNNIS, PÄRSAMA

EPI TALU HOIDISED – SÕSTRAKETŠUP – ANITA RAHU, VALJALA

EPI TALU HOIDISED – TIKRIKETŠUP – MARIA KURIS, VALJALA

EPI TALU HOIDISED – MUSTSÕSTRAKETŠUP – LIILIA HIIS, ORISSAARE

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2015 + „TÖÖBIK“ REISIPADI – HILJA MARIPUU, PIHTLA

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2015 + „TÖÖBIK“ REISIPADI – KALMAR RAHU, VALJALA

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2015 + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – AGNESSA SEPP, VALJALA

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2015 + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – JANAR MUREKAS, LÄÄNE-SAARE

EESTI SPORDI AASTARAAMAT 2015 + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – HELVE JÕGI, PIHTLA

SAARE MAAKONNA SÜDAMEKUU T-SÄRK – KARMEN NÕMM, LEISI

SAAREMAA SPORDILIIDU T-SÄRK + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – ELIIS RAAPER, SALME

SAAREMAA SPORDILIIDU T-SÄRK + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – GABRIELE ADER, KURESSAARE

SAAREMAA SPORDILIIDU T-SÄRK + SAAREMAA KULTUURI- JA SPORDIKALENDER 2016 – HELIN MÄGI, KURESSAARE

14. EESTIMAA SUVEMÄNGUD 2015 DVD – MAI KUNDRATS, PIHTLA

Palju õnne võitjatele!

Võitjatel palun ühendust võtta Saaremaa Spordiliiduga telefonil: 51 11151 või e-maili teel: info@saaresport.ee

Audi_rattasport copy 4 mai-page-001

Pühapäevase sõidu rada on näha SIIT


Järgmised sündmused

juuni
1
K
18:00 FC Kuressaare (T-00) – Tallinna ... @ Kuressaare kunstmurustaadion
FC Kuressaare (T-00) – Tallinna ... @ Kuressaare kunstmurustaadion
juuni 1 @ 18:00 – 19:00
Eesti noorte MV Tüdrukute U17
juuni
4
L
11:00 Saaremaa MV lamades surumises @ Orissaare Spordihoone
Saaremaa MV lamades surumises @ Orissaare Spordihoone
juuni 4 @ 11:00 – 15:00
JUHEND Võistlused toimuvad 04. juunil 2016 Orissaare Spordihoones. Aadress: Kuivastu mnt 29A Orissaare Saaremaa. Registreerimine ja kaalumine algab 11:00 ja lõpeb 12:15. Pärast registreerimise lõppu võistlejaid juurde ei registreerita. Pärast lõplikku registreerimist ei saa enam...
12:00 Eesti MV U-11 VII alagrupp @ Aste staadion
Eesti MV U-11 VII alagrupp @ Aste staadion
juuni 4 @ 12:00 – 13:30
SJK aameraaS/Aste vs FC Kuressaare I
14:00 FC Kuressaare (N) – Põlva FC Loo... @ Kuressaare Kesklinna staadion
FC Kuressaare (N) – Põlva FC Loo... @ Kuressaare Kesklinna staadion
juuni 4 @ 14:00 – 15:00
Eesti naiste MV Naiste Esiliiga
14:00 FC Kuressaare II – Tallinna FC F... @ Salme Staadion
FC Kuressaare II – Tallinna FC F... @ Salme Staadion
juuni 4 @ 14:00 – 15:00
Eesti meeste MV II liiga – Lõuna/Lääne piirkond
juuni
8
K
19:00 FC Kuressaare – Tartu JK Welco @ Kuressaare linnastaadion
FC Kuressaare – Tartu JK Welco @ Kuressaare linnastaadion
juuni 8 @ 19:00 – 20:00
Eesti meeste MV Esiliiga B

View Calendar

Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg