Talimängude üldkokkuvõttes selgitatakse:
– parimad linnad;
– parimad vallad kahes grupis: üle 8 000 elaniku ja kuni 8 000 elanikku.

Spordialad: murdmaasuusatamine, mäesuusatamine (mäesuusk ja lumelaud), juhtide võistlus, meeste korvpall, naiste korvpall, lauatennis, male, kabe, ujumine.

Meeste korvpalis, naiste korvpallis, lauatennises. males ja kabes võib iga omavalitsus välja panna kuni kaks võistkonda, kusjuures arvesse läheb parema võistkonna tulemus.
Üldise paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse omavalitsuse murdmaasuusatamise kohapunktidele viie parema spordiala kohapunktid teistelt mängude programmis olevatelt spordialadelt.

34. Eesti omavalitsuste talimängud korraldab Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Viljandi Vallavalitsuse, Viljandi Linnavalitsuse ja Viljandimaa Spordiliiduga.

Täpsem info SIIT

Saare maakonna 2017. aasta parimad sportlased selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordinõukogu) hääletustulemuste liitmise teel.

Aasta naissportlane

kristina kuusk

 

Vehkleja Kristina Kuusk – 15 punkti (5+5+5)

Võrkpallur Nette Peit – 10 punkti (3+3+4)

Jiu-jitsu Liisi Vaht – 9 punkti (4+2+3)

 

Aasta meessportlane

ott tänak

 

Rallisõitja Ott Tänak – 15 punkti (5+5+5)

Võrkpallur Timo Tammemaa – 8 punkti (4+2+2)

Jalgrattur Mihkel Räim – 7 punkti (3+0+4)

 

Aasta noorsportlane (neiu)

marilis remmel

 

Kergejõustiklane Marilis Remmel – 15 punkti (5+5+5)

Võrkpallur Kätriin Põld – 11 punkti (4+3+3)

Ratsutaja Luise Vevers – 9 punkti (3+3+3)

 

Aasta noorsportlane (noormees)

georg paomees

 

Purjetaja Georg Paomees – 14 punkti (5+4+5)

Kergejõustiklane Hendrik Lillemets – 10 punkti (4+2+4)

Võrkpallur Robin Alba – 10 punkti (3+5+2)

 

Aasta seeniorsportlane (naine)

Kristi Põld

Võrkpallur Kristi Põld – 13 punkti (4+4+5)

Kergejõustiklane Annika Vaher – 13 punkti (5+5+3)

Lauamängude mitmevõistleja Tiia Müürisepp – 8 punkti (3+1+4)

 

Aasta seeniorsportlane (mees)

tarmo mändla

Kergejõustiklane Tarmo Mändla – 13 punkti (5+5+3)

Jalgrattur Reimo Nook – 11 punkti (2+4+5)

Jalgrattur Jüri Suluste – 10 punkti (4+2+4)

 

Aasta võistkond

PajusaarPhoto2

Saaremaa võrkpalli naiskond (Kadri Aru, Janne Järvalt, Krista Kotselainen, Cristin Lepp, Andra Mesila, Liisel Nelis, Kaisa Õunpuu, Eliisa Peit, Nette Peit, Kätriin Põld, Kristi Põld, Piret Prangel, Gerli Gull, Elsa Putku, Maria Varik, Gerli Toomela, Maike Kadaja, Jane Treima, Raili Sepp, treener Ene Kask) -12 punkti (3+5+4)

Ott Kolk – Juhan Kolk – 12 punkti (5+4+3)

Saaremaa jalgratta meeskond (Mihkel Räim, Karl Patric Lauk, Reimo Nook, Jörgen Matt, Steven Kalf) – 9 punkti (4+0+5)

 

Aasta treener

andres-laide-foto-valmar-voolaid

Andres Laide – 10 punkti (5+0+5)

Riho Räim – 8 punkti (4+2+2)

Mati Kolk – 6 punkti (2+0+4)

 


Viited

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Terve_Eesti_Eest_logo_vert.jpg