Saare mk meister seeniorite korvpallis 50+ vanusegrupis on Pihtla meeskond!

Pihtla – Toomas Jalakas, Kaido Vahter, Gabriel Sepp, Tarmo Jäe, Valeri Kaljuste, Gunnar Havi, Kaido Kuusk, Aavo Tamm, Kaupo Laanes, Rein Pärna, Margus Kuusk, Raimond Nau, Andres Sall ja Antti Aru. Treener – Andres Meisterson.

Finaalmängus kontrollis kogu mängu Pihtla meeskond. Mängu alustati spurdiga 12:0 kuid Tesmani meeskond suutis end teise veerandaja keskpaigaks mängu tagasi võidelda ja isegi juhtima minna seisuga 27:23. Poolajale mindi ikkagi puhkama Pihtla ühepunktilises eduseisus 35:34. Kolmandal veerandajal tegi aga Pihtla järjekordse spurdi 10:0 ning peale seda kontrollis juba mängu lõpuni. Lõppnumbriteks vormistati võit Pihtla kasuks 78:62.

Pihtla parimad olid Toomas Jalakas 16 punkti ja Rein Pärna ning Gunnar Havi kumbki 15 punktiga. Tesmani meeskonnast kogus Marko Nelis 27 punkti ning Marco Kesküll 10 punkti

Pronksmedalikohtumises alistas põnevas mängus SO3K meeskond Vesse võistkonna tulemusega 46:37

SO3K poolt viskasid Toivo Armuand 14 punkti ja Andu Lõhmus 8 punkti. Vesse kasuks tõid Ain Pulk 10 punkti ja Allan Niils 9 punkti

Tesman – Lembit Soe, Neeme Truumees, Olev Õun, Riho Kilumets, Marco Kesküll, Marko Nelis, Üllar Helde, Siim Hinsberg, Tõnis Rihvk ja Tõnis Leppik. Treener – Riivo Allik

SO3K – Toivo Armuand, Juhan Nemvalts, Ain Koplimäe, Andu Lõhmus, Andrus Tänak, Jüri Suluste, Heini Reinfeldt, Avo Levisto, Mati Metsanurk, Vladimimr Pennert, Raimond Kannik, Kristjan Kakkum, Marek Kolk, Jaanus Vaga ja Raivo Uus.