VALI 2022. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

VALI 2022. AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)

  • GRETE GULL (tennis)

    ITF Juniors J3 Barcelona paarismäng - II koht
    ITF Juniors J4 Tallinn paarismäng - I koht
    Täiskasvanute Eesti meister segapaarismäng - I koht
    Eesti MV U18 paarismäng - I koht
    Eesti MV U18 üksikmäng - II koht


  • ANNI KUBJAS (jääpurjetamine)

    Juuniorite jääpurjetamise MM Ice-optimist klassis - II koht
    Jääpurjetamise Eesti MV Ice-Optimist klassis - I koht
    Juuniorite jääpurjetamise Euroopa MV Ice-Optimist klassis - 5. koht


  • MARILI PAIMRE (kergejõustik)

    Baltsi mats U16, kaugushüpe 5.25 - 4. koht
    Eesti MV U16 kaugushüpe 5.44 - II koht
    Eesti MV U16 kõrgushüppes 1.53 - 8. koht
    Eesti MV U16 7 - võistlus 3777p - 5. koht
    TV 10 Olümpiastarti 8-võistlus 6671p - III koht


  • KAARI LIIS PIHEL (võrkpall, rannavõrkpall)

    2022 Eesti MV esiliiga - III koht
    47. Eesti omavalitsuste suvemängud võrkpallis - III koht
    65. Hiiumaa võrkpalliturniir võrkpallis - II koht
    2022 Suvevolle rannavõrkpallis (Kuressaare arvestuses) - III koht
    2022 Saaremaa MV rannavolles - III koht


  • JACQUELINE PUTNIK (ratsutamine)

    Rahvusvahelisel ratsavõistlustel Hollandis Peelbergenis, kõrgusel 110cm - II koht
    Rahvusvahelisel ratsavõistlustel Hollandis Peelbergenis, kõrgusel 115cm - 4. koht
    Rahvusvahelisel ratsavõistlustel Belgias Sentower Park, kõrgusel 110cm - II koht


  • KÄRT REINART (kergejõustik)

    Eesti U14 MV odaviskes 27.22 - II koht
    Eesti U14 MV kettaheites 27.28 - III koht
    Eesti U14 MV teatejooksus 2x200m 55,52 - 5. koht
    Saare mk U14 MV palliviskes 38.30 - II koht


  • HELINA TARKMEEL (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Naiste Balti liiga Tallinna FC Flora naiskonnaga - II koht
    Eesti naiste KV jalgpallis Tallinna FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti naiste superkarikas FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U19 jalgpallikoondises ja parim FC Flora poolkaitsja 2022


  • KRISTINA TEERN (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Naiste Balti liiga Tallinna FC Flora naiskonnaga - II koht
    Eesti naiste KV jalgpallis Tallinna FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti naiste superkarikas FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U19 jalgpallikoondises


  • MERIBEL VAHSTEIN (purjetamine)

    ILCA4 klassi Eesti karikasarja tüdrukute arvestuses - II koht
    ILCA4 klassi Eesti karikasarja üldarvestuses - 4. koht
    Eesti Meistrivõistlused tüdrukute arvestuses - II koht
    Eesti Meistrivõistlused üldarvestuses - 6. koht


  • VICTORIA VIHMAN (jalgpall)

    Eesti MV naiste jalgpallis FC Flora naiskonnaga - I koht
    Naiste Balti liiga Tallinna FC Flora naiskonnaga - II koht
    Eesti naiste KV jalgpallis Tallinna FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti naiste superkarikas FC Flora naiskonnaga - I koht
    Eesti neidude U19 jalgpallikoondises


Täname!
Tagasi valima teisi kategooriaid!

Loading ... Loading ...

Viited

  • SPORDISÕBER
  • Allan Mehik/Fokera OÜ

Sünnipäevad

Toetajad

Kultuurimin_logo_est.png

joudLogo.png   eokLogo.png   kulkaLogo.png

Saaremaa vald   Muhu vald