Jalgpall

KAABELTAU-saalijalgpalli liigas kaitses edukalt tiitlit TORGU meeskond.

Juba neljandat aastat püsib vankumatult kohalikul saalijalgpallitroonil. Kuigi FC SÜGi noored läksid finaalis lausa kahel korral 1:0 ja 2:1 mängu juhtima, suutsid siiski veidi kogenenumad lõpptulemuseks 3:2 enda kasuks pöörata ja võitjakarikas rändas taaskord TORGU auhinnakappi.

Seekordses finaalmängus 03.03. Kuressaare spordikeskuse suures saalis kus saalijalgpallile omaselt jagus ohtralt võitlust, kirge, kompromissitut võitlust, kollaseid ja punast kaarti, omaväravat jne.jne….mängis Torgu koosseisus: PRIIT TIITSON, REIGO ÄÄR, MARION TOOMPUU, HENRI HÕBE, REIVO VINTER, AIVAR JÄNS, PRIIT POST, PRIIT SULUSTE.

FC SÜG: GAREL MUUL, KARL-ALDER KUIVJÕGI, KARL HENDRIK TAMKIVI, MIHKEL RASU, REIKO MÄEORG, SANDER SUURNA, HENRY NOAH MÄGI, KARL LEMBER, MÄRTEN SALONG, ALEX SALONG

Parimaks väravavahiks tunnistati GAREL MUUL (FC SÜG) ja finaali kasulikumaks mängijaks PRIIT SULUSTE (Torgu)

Pronksi heitluses jagus FC Taritu vs. Niidu FC vahelises kohtumises pinget vaid esimeseks poolajakas, mis lõppes 1:1 viigiga. Teisel aga näitas eelmiste aastate finalist FC Taritu oma vana head taset ja lõpuks kindel 7:2 võiduga seekord siis pronksmedalid neile.

5-6.koha selgitamisel läks vaja aga lausa penaltiseeriat kuna normaalaeg Salme SK vs. FC Smuuli vahel lõppes 4:4 viigiga. Kuigi FC Smuuli juhtis 3.minutit enne lõpu veel lausa 3:0…tuli Salme SK auga rongi alt välja lõi kindlamalt ka 2:1 penalteid ja tasuks 5.koht.

6.koht FC Smuuli

7.koht Kaarma SK

8.koht FC Viiking

9.koht. Valjala SK

Saalijalgpall Saaremaa MV 2019 jpg

Saaremaa Jalgpallimeistrite Superkarikas 2018 kuulub FC TARITULE.

08.06. sai traditsioonilise avalöögi saaremaine jalgpallielu, kui Kuressaare kunstmuru staadionil kohtusid ´´vanad rivaalid´´ FC Taritu vs. Torgu, et selgitada välja Superkarika 2018 aasta omanik.
´´Võrdsete heitluses jäi 3:0 (2:0) peale FC Taritu, kes suutis omad võimalused korralikult ära realiseerida, erinevalt Torgu meeskonnast kellel olid ka reaalsed väravavõimalused, kuid lõpetamine jättis soovida. Lõpp

meeste võistlusi koordineerib Andre Käen, naiste võistlusi Margus Kuusk

Saaremaa meistrivõistlused naiste jalgpallis 2012 kokkuvõte!

märts 23 @ 14:00 – 16:00
Eesti meeste esiliiga jätkub veerandfinaalidega. Saaremaa meeskond kohtub oma paaris BMF/Rakvere Võrkpalliklubiga. Kahe mängu kokkuvõttes pääseb üks võistkonda mängima poolfinaali. Tule ela omadele kaasa!!!
märts 24 @ 13:00 – 15:00
Ahoi o-sõbrad Siin ta nüüd on. NUPP NOKIB 6/6 ehk meie siseorienteerumise sarja viimane etapp Tornimäel, Saaremaal.Ja nagu lubatud sai on üritus KÕIGILE TASUTA! Võistluskeskus Tornimäe koolimajas Vajalikud on vahetusjalanõud! Start avatud 13.00-15.00 Sõbrad, pered,...
19:00 EMV poolfinaalid Saaremaa VK vs ... @ Kuressaare Spordihoone
EMV poolfinaalid Saaremaa VK vs ... @ Kuressaare Spordihoone
märts 24 @ 19:00 – 21:00
Eesti meistrivõistlused algavad meie jaoks poolfinaaliga, kus meie vastaseks on Pärnu Võrkpalliklubi. Edasipääsuks finaali vajame me kolme mänguvõitu. Mängude toimumisajad on järgmised: 16.03 kell 17:00 Pärnu Spordihoone 21.03 kell 19:00 Kuressaare Spordihoone 24.03 kell 17:00...