Korvpall

Saare maakonna MV korvpalli ja tänavakorvpalli korraldaja: Saaremaa Korvpall MTÜ

 

2020

Saare maakonna MV meeste 40+ JUHEND

Saare maakonna MV meeste 50+ JUHEND

Saare maakonna MV meeste korvpallis JUHEND

2019

Saare maakonna MV meeste 40+ korvpallis TULEMUSEDTABEL

Saare maakonna MV meeste 50+ korvpallis JUHEND ja TULEMUSED

Saare maakonna MV meeste korvpallis  JUHEND

Saare maakonna MV meeste 3×3 tänavakorvpallis JUHEND ja tulemused:

Mehed (kokku 5 meeskonda)

  1. TESMAN – Raigo Sooär, Sander Mets, Heikko Jäe, Reigo Lass
  2. LEISI – Mario Rumm, Madis Allik, Gregor Allik
  3. ORISSAARE TRÄX – Alari Hiis, Härmo Lambut, Raul Koppel, Tarmo Väli
  4. ESTLANT – Ats Pildre, Siim Pildre, Taavi Ilmjärv
  5. SAHMATT – Gerdo Kalde, Oskar Kitt, Andri Altmäe

Meeste MVP – Sander Mets (Tesman)

Seeniorid 40+ (kokku 3 meeskonda)

  1. PIHTLA – Kristjan Koppel, Marco Kesküll, Andres Meisterson,Toomas Jalakas
  2. TESMAN – Marko Nelis, Tõnis Leppik, Kristjan Leedo, Siim Hinsberg
  3. TEAM KÄRLA – Erik Järvalt, Ülar Liivas, Janek Liivas

Seeniorite MVP – Toomas Jalakas (Pihtla)

2018

Saare maakonna MV meeste korvpallis JUHEND ja TULEMUSED

Saare maakonna MV seeniorite korvpallis TULEMUSED

Saare maakonna MV meeste 3×3 tänavakorvpalli tulemused:

Mehed (kokku 5 meeskonda)

  1. ORISSAARE TRÄX – Markus Metsala, Alari Hiis, Tõnis Paat, Raul Koppel
  2. FOKKERS – Janek Mander, Sander Mets, Egert Väinaste, Reigo Lass
  3. 3 X M – Martin Haug, Mihkel Lember, Mihkel Köbin
  4. KÕRGESAARS & JP – Mart Kõrgesaar, Mihkel Kõrgesaar, Janno Piht, Holger Part
  5. SAARE TEED – Martin Arge, Madis Arge, Karli Saar, Ülar Liivas

Meeste MVP – Tõnis Paat

Seeniorid 40+ (kokku 4 meeskonda)

  1. PIHTLA 1 – Riivo Allik, Marco Kesküll, Andres Meisterson,Toomas Jalakas
  2. TESMAN – Marko Nelis, Tõnis Leppik, Kristjan Leedo, Kristjan Koppel
  3. SK SIHI – Rainer Antsaar, Hendo Väli, Ando Pulk, Kaupo Laanes
  4. PIHTLA 2 – Antti Aru, Ahti Antsaar, Valeri Kaljuste, Siim Esko

Seeniorite MVP – Riivo Allik

2012

Saaremaa MV tänavakorvpallis 2012 toimusid laupäeval 04.08.12 Suure Töllu Puhkekülas.

Tulemused:

Noored kuni 15 aastat

  1. BC SOPSTI – Taavi Sink, Martin Priske, Hans-Olavi Vaher
  2. BC TANK – Johannes Rooso, Jako Luik, Kevin Kuusk

Seeniorid 40 +

  1. PIHTLA – Toomas´Jalakas, Hendo Väli, Kaupo Laanes, Marco Kesküll
  2. TELE 2 SMART – Antti Aru, Marko Nelis, Tõnis Leppik, Siim Hinsberg
  3. SO3K – Andu Lõhmus, Toivo Armuand, Jaanus Vaga, Aivo Aavik

Mehed

  1. SILVESTON – Raigo Sooär, Mario Paiste, Rene Kiil, Kalmer Vinter
  2. BC KÄSA – Indrek Kajupank, Taavi Mets, Urmo Talistu, Marek Arge
  3. KALEV – Taavi Tõnus, Kristo Teder, Egert Väinaste, Madis Allik

Tänud toetajatele: Saku, Premia, Saare Uluk, Saaremaa Lihatööstus, Sprite, Tele 2 Smart, Cramo, Saaremaa Spordiliit

MTÜ Saaremaa Korvpall

Tänavakorvpalli JUHEND


Saare maakonna meistrivõistlused korvpallis 2012

JUHEND TURNIIRITABEL

Meistrivõistlused seeniorite korvpallis 2012

JUHEND TURNIIRITABEL

Saare maakonna meistrivõistlused korvpallis AJALUGU

Võistlusi korraldab Saaremaa Korvpall MTÜ